Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 2009 cz.6
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-05, 16:52   #4530
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Seona mojej Ninie głowa w foteliku jakoś nie lata Czasem jak zaśnie to opadnie jej do przodu na klatkę piersiową ale zwykle ma opartą o tą ochronkę przy głowie, która zabezpiecza głowę, by nie odskoczyła za mocno przy np. silnym uderzeniu. Nie wiem też jaki macie fotelik. My mamy taki:

FOTELIK NINY

Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Ninka w nim nigdy nie narzekała na jazdę. Jest w nim ładnie schowana i mam nadzieję, dzięki temu dobrze chroniona. Ta osłona dookoła głowy fajnie właśnie się sprawdza, jak Nina zaśnie w nim Być może pomyliłam sam model ale nasz też jest firmy Recaro i model wygląda identycznie więc to chyba dokładnie ten.
A tak na marginesie, to chyba w tych samych dniach będziemy nad morzem, parę kilometrów od siebie Bo my jakoś mnie więcej w tym czasie będziemy jechać do Świnoujścia. Nie wiem dokładnie, w każdym razie po 14 lipca
__________________
56/2015
111/2014

Edytowane przez cinusiowa
Czas edycji: 2012-07-05 o 16:56
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora