Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kreski, kreseczki - propozycje makijaży z kreską w roli głównej
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-22, 18:26   #18
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: Kreski, kreseczki - propozycje makijaży z kreską w roli głównej

Ja juz jestem tak uzalezniona od kresek, ze nie wyobrazam sobie mojego oka bez kreski Przede wszystkim, aby utrzymywala sie na oku nawet caly dzien, nalezy zrobic ja starannie. Rano, gdy robie make-up, wysilam sie by caly dzien w pracy zrobic jedynie mala korekte(pracuje po 12 godz). Tzn po pierwsze uzywam miekkiej kredki, ale nie bardzo miekkiej. Makijaz wykonuje kredka czarna, granatowa i niebieska.(niebieska z powodu koloru moich oczu). Najpierw nakladam podklad w plynie na buzke, nastepnie puder transparentny na okolice oczu, szczeg. w miejscu gdzie bede malowac kreski i zaczynam malowac oczka. Najpierw czarna kredka, cieniutkie kreseczki na gornej powiece i na dolnej(na szczescie zajmuje mi to malo czasu, kwestia wprawy przez lata), nastepnie przy zewnetrzych kacikach poprawiam te kreseczki granatowa kredka, a wewnetrzne niebieska. Wtedy kreska wyglada swietnie, przechodzi od jasnego do ciemniejszego koloru. A w kosmetyczce to mam chyba z 10 odcieniow niebieskiegoZwariowalam . Pozdrawiam i zycze powodzenia. Cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc, na pewno dojdziecie do wprawy.
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!

Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując