Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-08, 22:39   #4101
jojla
Zakorzenienie
 
Avatar jojla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: zależy gdzie jestem :)
Wiadomości: 6 350
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
Chcecie by tymczasowo mieszkala w mieszkaniu ktore Wy teraz wynajmujecie? tak mi przyszlo do glowy
A mieszkanie w jakiej dzielnicy? ruczaj? jesli mozna wiedziec oczywiscie

U mnie wlasnie upaly straszne przez ostatnie 2tyg. byly raptem 2 burze z czego tylko 1 taka porzadna...a dzis tylko troche pokropilo, ale nie narzekam, bo uwielbiam goraco a jest lato, wiec tak musi byc
Nie, po prostu zgodzimy się, żeby mogła w swoim mieszkaniu zostać dłużej to znaczy gdzieś maksymalnie do połowy października jeśli nie udałoby jej się wcześniej znaleźć mieszkania której jej odpowiada, nas goni czas bo papiery z wnioskiem o kredyt już czekają, brakuje tylko umowy ze sprzedającym i nie możemy w nieskończoność czekać aż ona sobie znajdzie mieszkanie, które ktoś się zgodzi sprzedać pod warunkiem, że my zdobędziemy kredyt na jej mieszkanie (pogmatwane to okropnie )
Mieszkanie w Starej Nowej Hucie Na Ruczaj nas nie stać, w Krk ceny mieszkań jak z kosmosu a my choć mamy spory wkład własny nie chcemy brać większego kredytu niż jakieś 200 tys.


Ja też lubię gorąco ale jak nie muszę siedzieć w mieście, otoczona betonem i czując się jak na patelni No ale widać, że w pogodzie dużo skrajności albo chłodno albo upał, więc ostatecznie wolę upał
__________________
Po drugiej stronie chmur zawsze jest czyste niebo.
/Éric-Emmanuel Schmitt/

jojla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując