Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-10, 12:51   #3082
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka sorki, jakoś mi umknęło z tym kuferkiem... Ale fajnie, że podałaś te linki, rewelacyjny i idealny jak dla mnie jest ten z 3 linku Nie wczytywałam sie jakie ma wymiary, ale to już Ty musisz wiedzieć czy sie zmieścisz, ale co najważniejsze ma super przegródki!!! Tego właśnie brakuje mi w moim kuferku. Mam podobny do tych z dwóch pierwszych linków i o ile w tych rozkładanych półeczkach można utrzymać porządek to w tej dolnej części wszystko jest poprzewalane i ciągle jest bałagan. W tym ostatnim nie dość że masz przegródki w górnych półkach to jeszcze w tej przestrzeni na dole - tego właśnie szukaj

Dzieki za przepisy ale jeszcze nie kupiłam ani quinoa ani bulgral. U nas w markecie tach produktów nie uświadczysz niestety a nie byłam jeszcze w żadnym sklepie ze zdrową żywnością.
Robiłaś quinoa z tego przepisu z linku? Smaczne?

Ala w zeszłym tygodniu złapała rumień zakaźny, na początku miała tylko czerwone poliki i juz sie przestraszyłam, że to jakś alergia, nie daj boze na psa albo mleko (bo uwielbia), ale okazało sie że to rumień, po paru dniach miała całe ciałko wysypane. Na szczęście nic z tym nie trzeba robić, dziecko czuje sie dobrze, czas spędzałyśmy głównie nad jeziorem Umieją wasze dzieciaczki juz pływać? Ala sie uczy

Edycia pokaż co kupiłaś Czym sie kierowałaś w wyborze plecaka, oczywiście poza wygladem

Przyszły wyniki Luny - masakryczna alergiczka, uczula ja niemal wszystko - wołowina, jagnięcina, pszenica, soja, jęczmień, ryż, kukurydza, owies, mleko, w troszke mniejszym stopniu kurczak, ziemniaki i ryby, bezkarnie może jeść tylko wieprzowine, kaczke, indyka i jajka, nieźle co? Mamy już karmę na bazie kaczki i ziemniaków, mam nadzieje ze będzie ok.
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując