Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ile Mnie Bedzie Pindrować ???
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-23, 16:55   #20
jo@śka
Rozeznanie
 
Avatar jo@śka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: beskidzki groń
Wiadomości: 684
Dot.: Ile Mnie Bedzie Pindrować ???

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
wypraszam sobie!!! czytaj prosze wszystkie posty. napisalam ze robie makijaz z wszystkim w nizszym poscie i prosze o powstrzymywanie sie z takimi wycieczkami!!!


wizazystka nie musi miec kosmetykow wszystkich profesjonalnych , bazy , fixatory , podklady, pudry , tusze , czesc cieni, jak najbardziej powinny byc profesjonalneale ale tez moze jak najbardziej pracowac na ogolnodostepnych, charakteryzator za to musi miec wszystkie z serii pro.




niestety taka jest prawda , wiele dziewczyn tak robi, ale wolę powtórzyc dla osob, ktorym umyka ważna częsc postów ...:nie uogolniam ze wszystkie, ja tez staram sie robic calym asotrymentem (bazy , fix...) zeby klientka zobaczyla jak makijaz sie sprawuje
Emilio1 oczywiście z Twojej wypowiedzi jasno wynikało, że wykonujesz kompletny makijaż
Co do kosmetyków wizażystki, to oczywiście, że nie wszystkie musi mieć profesjonalne. Jest wiele kosmetyków ogólnodostępnych bardzo dobrej jakości. A wizażystka musi po prostu mieć wiedzę i umiejętności, żeby jak najlepiej je zastosować.
Co do charakteryzatora, to również w naszym kufrze znajdą się kosmetyki ogólnodostępne, ale faktycznie, przeważają te profesjonalne
jo@śka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując