Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-24, 00:23   #418
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?

To jest straszne i dla mnie niezrozumiałe - dermatolodzy nie informują o konieczności stosowania filtrów... ja kilka lat temu stosowałam m.in. Skinoren, Elocom i inne specyfiki - żaden dermatolog nie raczył poinformować mnie o tym, że trzeba stosowac kremy ochronne...

a ja na to tak - przyznam Ci się, że podczas lektury przeróżnych wątków na biochemicznych forach - zwróciłam uwagę na "zażalenia" pod adresem dermatologów...tak jak pisze Justa- może początkowo powinnaś stosowac Retin A rzadziej?

Ja przymierzam się do Atredermu 0.025% i zamierzam przez pierwsze kilkanaście dni stosować go co 3 dni - i rozcieńczać kwasem hialuronowym... jako nawilżasz będę stosować krem specjalny Emolium - i tylko nie wiem, jaką Avene (z filtrami) wybrać - mam dość wrażliwą, miejscami suchą skórę...

Dla zainteresowanych -skład Emolium - krem specjalny:

Aqua, hydroxyethyl, urea, mineral oil( liquid paraffin),
butyrospermum parkii/shea bytter/, corn ( zea mais) oil,
macadmia ternifolia oil, glycerin, methylpropanediol,
cetyl peg/ppg-10/1dimethicone, isopropyl palmitate,
boragemidopropyl palmitate, boragemidopropyl pg-dimonium chloride phosphate, sodium hylauronate aluminum/magnesium hydroxide stearate, sera microcrystallina, hydrogenenated castor oil, allantoin,
lactid acid, magnesium sulfate, phenoxyethanol, butylparaben, propylparaben, ethylparaben, methylparaben, disodium edta, peg-8, tocopherol, ascorbic acid, ascorbyl palmitate, citric acid.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując