Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Eklerkowy wątek swatkowy :) (czyli która chce poznać przystojniaka?)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-24, 18:12   #1
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149

Eklerkowy wątek swatkowy :) (czyli która chce poznać przystojniaka?)


Jak już pisałam w innym wątku mojego TŻ-ta zabrali na 3 miesięczne na przeszkolenie wojskowe. (Ludzi po studiach nie biorą na 9-miesięcy, tylko na 3). Poznał tam fajnego kolegę, z którym byliśmy ostatnio na piwku. Bardzo sympatyczny, wysoki i baaaaaardzo dobrze zbudowany. (Czy przystojny ciężko mi ocenić, bo gustuję w raczej w długowłosych i jestem szaleńczo zakochana w TŻ-cie, ale pewnie wiele dziewczyn oceniło by go na niezłe ciacho ). Pytał mnie, czy nie znam jakiejś sympatycznej dziewczyny, z którą mógłby sobie poSMSować w wolnym czasie i myślę, że na wizażu takich pełno. (Chętnie podrzuciłabym mu przyjaciółkę, ale wyjechała zagranicę na rok ). Do większości chłopaków przyjeżdżają dziewczyny, narzeczone, żony, a on akurat jest jakiś czas sam i chętnie by kogoś poznał. Jednostka jest we Wrocławiu, więc tylko Wrocławianki miałyby szansę na spotkanie np. przy kawie
Która się nudzi i chciałaby poznać miłego, przystojnego żołnierza zaraz po studiach?

Numery telefonów mogę przekazywać przez mojego mejla: eklerka.jpg
albo PW.
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując