Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-16, 13:02   #799
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Z nogą nic nie jest, dzięki Najbardziej bolało wczoraj, dzisiaj jest po prostu zgrubienie, ale nie boli, chyba, że tego dotknę - pewnie będę miała siniaka.
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Polecicie jakiś fajny balsam po opalaniu? W zeszłym roku miałam Sephory, ale był dość zwyczajny. Chciałabym coś mocno nawilżającego, przedłużającego opaleniznę (ale nie brązującego), może być też z drobinkami.
Ja używałam Garniera w sprayu, bo tak jak Ty nie mogłam znaleźć mleczka. Spray jest bardzo lekki, fajny, ale do mocnego nawilżenia używałam na niego masła tbs...

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mhm, jak bez denata to dla mnie i moich naczynek lepiej. Kupowałaś w tym roku? Ja muszę zamówić w tym tygodniu chyba.
Tak, w tym roku kupowałam - w maju Wiesz, z tymi filtrami przenikającymi to ja bym się aż tak tym nie przejmowała. Bo czytałam, że te filtry są ładowane do wszystkich kremów i kosmetyków, które nie są filtrami, tylko mają jakieś SPF... Więc ciężko je uniknąć i jeśli jest jakiś filtr, który Ci odpowiada, a ma filtry przenikające, to ja bym go używała. No chyba, że ktoś się spodziewa dziecka, lub planuje ciążę (bo te filtry są chyba w organizmie 3 miesiące)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
w ogóle wymyśliliśmy, że dobrze byłoby wyjechać w ten weekend albo na początku przyszłego tygodnia - tyle, że jeszcze jesteśmy w proszku ze wszystkim no i tym razem chcemy polecieć samolotem do Gdańska, podróż to tylko godzina a potem gdzieś dojechać.. ciekawe, czy coś z tego wyjdzie
Jeszcze wydaje mi się, że dobra opcją (gorszą niż samolot i samochód ale na pewno lepszą niż pkp) jest Polski Bus. Do Gdyni chyba jedzie 5 godzin (można sprawdzić na stronie), jest klimatyzacja, wifi i kontakt pod każdym siedzeniem. Fajny jest ten autobus

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja nie mogę przeboleć, że już wakacje mam zaliczone w tym roku.
Też mi przykro, że wakacje za mną Ale za to cieszą mnie bardzo weekendy, jedziemy nad rzekę w piątek wieczorem i nie mogę się doczekać
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
mnie kusi SunOzon w sprayu, chyba Isa i Iza chwaiły
Zgadza się - super się wchłaniał, poza w tej formie dużo łatwiej się aplikuje. Zapachu nie pamiętam, nie przeszkadzał mi na pewno No i chronił mnie i TŻta przed słońcem.
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja sobie cenię względną anonimowość i możliwość pisania tego co chcę, dlatego nikt znajomy nie wie o mnie tutaj. Przynajmniej mam taką nadzieję.
Też mam taką nadzieję
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora