Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-16, 13:16   #801
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość

W pierwszym odruchu chciałam wykasować konto na fb, ale uświadomiłam sobie, że przecież to zupełnie nowe zaproszenie, nie związane z tym kontem... Straszne!
Straszne Mi przy rejestracji weszli od razu na skrzynkę mailową i zaproponowali znajomych z książki na mailu... I utworzyłam w końcu tego konta Potem jak już chciałam założyć konto, to założyłam specjalnie do tego maila
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A o mojej wizażowej działalności wie tylko TŻ, czasem mi dogryza w stylu "co tam wizażanko"
Mój wie, że jestem na jakimś forum, skąd znam Warszawianki, bo jak się z nimi spotykam, to mu mówię, ale nawet mnie nie pytał, jak się to forum nazywa. No ale używamy tego samego laptopa, więc jakby chciał, to by mnie bardzo łatwo znalazł... Tylko chyba na szczęście nie potrzebuje tego wiedzieć i mnie nie śledzi Chyba

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
u mnie tak samo, też nikomu nie mówię a TŻ wie, ale kompletnie nie interesuje go co tu robię i z kim wie, że się spotykamy z warszawiankami był ze mną na ślubie Izy i do tego się ogranicza jego wiedza
hehe, napisałam to w tym samym momencie prawie Mam Twojego TŻta na zdjęciu jakimś nawet Oczywiście było mi bardzo miło
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora