Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Studniówka 2007 - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-25, 16:09   #1229
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: ruda bladolica i nadchodząca studniówka

Cytat:
Napisane przez ania_lovely Pokaż wiadomość
mam pytanie odnośnie solarium...


bylam dziś drugi raz w solarium, 15 minutek i wyszły mi piegi! czuję się jak w środku wakacji! mam jednak pytanko... słyszałam ze na solarium trzeba uważać na wiele rzeczy, a ja mam ostatnio spore problemy z trądzikiem... ale gydbym miala przez to zrezygnować z solarium to w życiu bym nie poszła zwłaszcza ze teraz mam studniówkę... miałam taką jedną rozdrapaną rankę na twarzy smaruję ją różnymi maściami itd, żeby się zagoiła... a na solarium, na łóżku zauważyłam ze to rozdrapane miejsce na około ma taką fluoryzującą obwódkę! światło sie odbijało jak na dyskotece lasery od bialego koloru.. to chyba nie jest normalne?? to przez to że ranka nie jest zagojona, czy przez którąś z maści? czym to grozi..?
najlepiej sprawdzić na ulotce od tych maści, które stosujesz, czy przy ich stosowaniu można się opalać - przy niektórych lekach i maściach (min. akce-derm, skinoren...) przeciw trądzikowych tego nie wolno (a także np. przy pigułkach antykoncepcyjnych się nie zaleca opalania), bo grozi powstaniem przebarwień na skórze...
nie zawsze musi się to stać - ale niestety jest takie ryzyko... w takiej sytuacji może warto wybrać raczej balsam brązujący....?
ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując