Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-16, 15:26   #4445
Nenya_89
Zadomowienie
 
Avatar Nenya_89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 447
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Witam
Przymierzam się do mojego pierwszego zamówienia z BU i rozpoczęcia poważnej walki o moją cerę. Mam 23 lata, co jakiś czas niespodzianki głównie na policzkach, a od czasu do czasu na brodzie; masę zaskórników i wągrów (nos, pod oczami, czoło). Cerę mam raczej normalną, nie tłustą i nie suchą poza odstającymi gdzieniegdzie skórkami. Moją największą zmorą są jednak blizny potrądzikowe i przebarwienia. Skóra nie ma jednolitego koloru.

Mój plan wygląda mniej więcej tak:

Rano:
- myjący olejek pomarańczowy
- hydrolat oczarowy
- tu mam problem: krem rozjaśniająco-wygładzający AZELO/BHA lub serum migdałowe 10% lub serum Lemon
- filtr (myślę nad Sorayą lub SunOzon)
- no i muszę zapaćkać swoją twarz czymś kryjącym - obecnie używam kremu tonującego z Alterry i nie wiem czy da się go tutaj dołączyć czy zamienić na korektor i puder bambusowy, które raczej nie wyrównają mi kolorytu.

Wieczorem
- olejek pomarańczowy
- hydrolat oczarowy
- krem rozjaśniająco-wygładzający AZELO/BHA lub serum migdałowe 10% lub serum Lemon
- olej tamanu lub kocanka

Raz na tydzień peeling enzymatyczny i maseczka morska z perłami.

Bardzo proszę Was o radę - czytałam sporo wątków, ale dla mnie to nadal czarna magia. Nie wiem czy nie dałam wszystkiego za dużo i w dobrej kolejności.
Z góry dziękuję za wszelka pomoc
__________________

Książki, strona po stronie - klik
Nenya_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując