Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-17, 12:38   #3406
poziomkapaula
Zadomowienie
 
Avatar poziomkapaula
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 412
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez apricot23 Pokaż wiadomość
Mam tak samo Mój Narzeczony też ze Śląska i też nie chce brać ślubu w swojej parafii.. Gdzie robicie wesele? Jak to właściwie jest, bo słyszałam, że księdzu któremu się odmawia trzeba coś zapłacić? ;/
My jeszcze nic nie mamy! Zaręczyny były niecały tydz. temu, ale ja już chcę się rozejrzeć dokładnie w temacie, bo nie chcemy za bardzo zwlekać ze ślubem.
Mam kilak typów jesli chodzi o salę, ale oczywiście jeszcze nie wiem jak ceny i terminy.
Z tym księdzem też tak słyszałam i boję się, że u mnie tak właśnie będzie (pomijając kwestię, czy nas zechcą np. w archikatedrze).

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Dziewczyny, a może macie jakieś typy sal/ lokali w rozsądnych cenach, po stronie południowej Lublina, a najlepiej poza granicami?
Myślałam o czymś nad Zalewem (pod Kasztanami, Graf Marina) lub też bardziej w stronę Bychawy (ewentualnie Abramowice itp.) - mieszkam w tamtych stronach, więc jeśli ślub będzie u mnie w parafii, to będzie lepiej z dojazdem.
poziomkapaula jest offline Zgłoś do moderatora