Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-19, 06:20   #40
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
Widać ile wizażanek, tyle opinii

Ja zawsze po szamponie używam odżywki, więc zarzut, że szampon plącze włosy (o ile nie potęguje ich wypadania) nie jest dla mnie istotny A szampon do włosów blond uwielbiam On właśnie nadaje włosom słoneczne refleksy

Mam antyperspirant kwiat bawełny - też lubię. Dla mnie daje wystarczającą ochronę, nie zauważyłam plam

Żel do mycia twarzy Pure Calmille - delikatny, łagodzi podrażnienia, w sam raz do mojej normalno-suchej cery

Moimi bublami są Inositol, żel-krem z serii Hydra Vegetal, kremy i toniki Culture Bio W ogóle, toników i kremów YR unikam jak ognia, sieją spustoszenie na mojej twarzy
No widać tak jest Z tych co wymieniłaś to nic nie miałam i raczej nie będę mieć.
Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość

Ja go mam teraz i noszę soczewki, ale ściągam je przed demakijażem Dobrze zmywa, ale niestety mam wrażenie, że mi przesusza powieki / skórę wokół oczu Może to nie on, tym bardziej że w każdej recenzji na KWC dziewczyny piszą, że jest łagodny. Nigdy mi się to wcześniej nie zdarzało, więc zużyję do końca i zobaczymy. Swoją drogą bałabym się zmywać oczy z soczewkami dwufazówką. Czasem mi się jedynie zdarza płynem micelarnym.
Mnie on nawet pasował, ale był niewydajny. Opakowanie starczało mi na ok. miesiąc.

Nowy newsletter na mailu- chusteczki do demakijażu gratis. Miał ktoś?
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora