Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Skoro Bóg stworzył świat, to kto stworzył Boga...?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-26, 21:09   #102
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: Skoro Bóg stworzył świat, to kto stworzył Boga...?

"Poza tym zakładając,że w niebie wszyscy są szczęśliwi to nawet nasze dusze muszą przybierac jakies postacie(miec jakiś wygląd). A jaką postać ma przybrać np. moja babcia? Ja bym chciała aby wyglądała tak dobrodusznie jak zwykle,a ona może wolec siebie z czasów młodości i byłaby czarnowłosą panienką. Jak ja ja wtedy poznam? A jeśli ja bardziej będe się sobie podobac jako 35 latka? To moja Babcia bedzie młodsza ode mnie?"

może być tak, że na herbatce z Tobą będzie wyglądać jak babcia, a jak zechce będzie znów uroczą 30tką w końcu jak raj to raj - nie ma ograniczeń

mnie właśnie przeraziło co będzie ze starszymi przodkami - może się okazać że mówią zupełnie innym językiem i kłopot

ale to pewnie będą mniej cielesne powłoki i wygląd nie będzie miał znaczenia

ktoś tu narzekał na nudę - ale skoro Bóg się nie znudził wiecznością to my pewnie też nie - w końcu będzie tyle miliardów dusz do poznania

i wiecie - rozmowa o czasie uświadomiła mi że my jesteśmy na jego końcu - pomijając jak abstrakcyjnym pojęciem jest czas
no bo czas kończy się dokładnie w tej chwili.. jestęsmy na końcu tej linii i posuwamy się razem z nią do przodu

ktoś tu napomknął o ewolucji - najlepszym dowodem na nią są nasze zwierzęta domowe - krowy, kury czy psy - to człowiek odpowiednią hodowlą "stworzył" te nowe gatunki - poza tym gdyby nie było ewolucji i zmian genetycznych każda kobieta wyglądałaby tak samo (co miałoby złe ale i dobre strony)
__________________
..jak głęboko jest to dno, od którego można się odbić? :0
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując