Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - znowu NOWA na horyzoncie
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-23, 09:53   #24
tacyta
Wtajemniczenie
 
Avatar tacyta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 581
Dot.: znowu NOWA na horyzoncie

Cytat:
Napisane przez bbehindBLUEeyess Pokaż wiadomość
Czuję sie bardzo nieszczesliwa w tym związku.
W czasie rozmowy z Nim powiedział że mamy problemy od dłużego czasu.
Fakt,była spinka na początku roku,ale to ogarnęliśmy. Póxniej było ich coraz więcej. Później wyszły flirciki z 16latką, a później kolejne problemy, i teraz okazuje sie że od marca jest z nami ktoś trzeci.
Od początków roku mialam wrażenie że coś nie idzie,i za każdym razem gdy go "sprawdziałam"wychodz iły buty.
Wiecie czego jest mi żal?
Tego że poszłam za głosem serca,naprawdę,za głosem serca i za chemią. Że zamiast być z nim mogłam być kochana przez kilu innych facetów, a ja wybrałam własnie jego.I wybrałam tak do Bani....

Nie jesteś i nigdy nie będziesz szczęśliwa w tym związku. Po co to ciągniesz, skoro z tej relacji miłość już dawno uleciała (jeśli kiedykolwiek była)? Ze strachu przed samotnością? Ze względu na jekieś chore przywiązanie?
Teraz nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem i żałować kiepskiego wyboru, tylko trzeba wreszcie iść po rozum po głowy i zakończyć tę farsę. Jeśli teraz tego nie zrobisz, to za kilka lat będziesz jeszcze rzewniej rozpaczać, że straciłaś tyle czasu na kretyna.
__________________
Życie jest za krótkie, żeby pić marne wino. Życie jest za krótkie, by miłości dać zginąć. Życie jest za krótkie, żeby się nie spieszyć. Życie, jest za krótkie, by się nim nie cieszyć.
tacyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując