Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracuję z klientami i już nic mnie w życiu nie zdziwi
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-24, 12:47   #19
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Pracuję z klientami i już nic mnie w życiu nie zdziwi

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
A to też prawda. Mnie aż szczęka bolała od uśmiechania się. Ale klienci mnie jakoś lubili i w sumie udawało mi się łagodzić konflikty. Ale co sobie na nich w myślach nabluzgałam to moje
I ja również
Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
ja właśnie rzuciłam w cholerę pracę w call center takie teksty mogą się wydawać śmieszne, ale jak się obcuje z taką durnotą na co dzień, to szlag może trafić.
Zawsze słyszałam o call center same złe rzeczy no bo dużo znajomych studentów tak pracuje żeby sobie dorobić, ostatecznie sama się nie zdecydowałam choć już byłam po jakimś tam etapie rekrutacji(gdzie musiałam zareklamować panu moją torebkę). Ale bardziej niż na durnotę narzekają ludzie na zwykłe chamstwo, naprawdę jeszcze niektórzy jak kogoś widzą naprzeciwko siebie trochę się czasem przyhamują zwłaszcza jak to np. centrum dużo ludzi a jak nie widzą osoby po drugiej stronie to czasem płyną aż miło, mimo że rozmowy są nagrywane Ja zawsze jestem miła dla tych co dzwonią nawet jak mam sama zły humor, odpowiem tylko: nie dziękuję, nie jestem zainteresowana i najwyżej jak mnie nie słucha i dalej gada uparcie no to się rozłączę ale nigdy bym się nie posunęła do chamskich tekstów.
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując