Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - zdradliwy gad
Wątek: zdradliwy gad
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-28, 16:55   #1
wildcrazychild
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 68

zdradliwy gad


Hej dziewczyny, nie bardzo wiedziałam jak zatytułować wątek
Parę tygodni temu poznałam na imprezie faceta. Przystojny, zabawny, inteligentny - jednym słowem bajka. Wymieniliśmy się numerami i już następnego dnia zadzwonił z propozycją spotkania. Umówiliśmy się na piwo. Oczywiście świetnie się bawiłam, więc z przyjemnością zgodziłam się na kolejną randkę. No i sielanka trwałaby do dziś, gdyby nie to, że dowiedziałam się, że koleś ma dziewczynę Możecie mi wierzyć lub nie ale spotkałam ich na ulicy, spacerujących za rączkę Chyba opatrzność nade mną czuwa.
Do niczego między nami nie doszło (tylko pocałunki) ale i tak czuję się podle. Zawsze gardziłam takimi facetami i laskami, które godzą się być tą drugą.
I tu pojawia się moje pytanie. Myślicie, że powinnam powiedzieć tej biednej dziewczynie z jaką gadziną się spotyka? Ja wiem, że chciałabym wiedzieć ale chcę poznać jeszcze inne opinie. Co robić? Bo przecież gdybym się nie dowiedziała to pewnie w końcu pojawiłby się aspekt łóżkowy. No i nie jestem na tyle naiwna by wierzyć, że jestem pierwsza i ostatnia. Koleś pewnie zaraz sobie kolejną laskę na boku przygrucha.
wildcrazychild jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując