Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-30, 13:45   #76
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karoollka93 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Ja juz po wizycie u fryzjera. wg za jasne mam blond ale wydaje mi sie , że po czasie zżółkną . mam dwa oscienie pasemek !. dwa odcienie jaśniejsze od moich włosków,2. jansy blond . jak na razie się przyzwyczajam myśle , że lepiej to bedzie wyglądać jak pojde na odrosty to bedzie troche wiecej tego blondu. jak myślicie pasuje ?
zatsanawiam się caly czas nad grzywka którą zaproponowalyście , chyba się skuszę
Dla mnie wyglądasz ślicznie i kolorki Ci pasują

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Cytat:
Napisane przez olli03 Pokaż wiadomość
Kochane, mam już dziś ciemniejsze wloski i teraz tylko na skrócenie grzywki i boków się czaję. Chcę znaleźć taką fryzurę, bym wyglądała bardziej kobieco i dojrzale.
Bardzo, bardzo, bardzo pozytywna zmiana. Aż zazdroszcze
Ja ciągle zmieniam koncepcje, miałam kiedyś czerwone, później ciemne brązy aż doszłam do czarnego, milion odcieni brązu, w końcu jasny i nawet ocierający się o blond.
I za nic nie mogę znaleść czegoś co by mi ostatecznie pasowało. Ostatnio zrobiłam ombre i po tygodniu końcówki jednak pofarbowałam spowrotem do jednolitego.
Chyba jak wrócę do domku też się tu powklejam i poprosze o rady
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując