Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wymienię :) :> :* Sierpień u Frutka! MAC, Alverde, Balea, Baby Doll, Inglot, Sleek! :> :) :*
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-02, 14:28   #1
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Przekupka: 53 pkt / 100% pozyt.

:) :> :* Sierpień u Frutka! MAC, Alverde, Balea, Baby Doll, Inglot, Sleek! :> :) :*


nieaktualny



Na początek kilka zasad:
-nie odmieniam się
-moje kosmetyki są świeże i tylko takich szukam, jeśli coś jest nie tak to informuje o tym!
-uczę się, a nie pracuję, czasami nie mam możliwości szybkiej wysyłki ze względu na pieniążki, więc uszanuj to (zawsze się można dogadać )

ZA AVON I ORIFLAME DZIĘKUJĘ.

W tym miesiącu szukam (i tylko za to będę się wymieniała! Mimo że mam dostęp do niemieckich kosmetyków, będę je wymieniała z bólem serca, za coś fajnego) :
VISHY NORMADERM!
-dobrą, wysokopółkową czarną mascarę chętnie przygarnę Masterpieces albo inne Max Factor!
-górnopółkowy podkład (za te rzeczy jestem w stanie dużo dać)
-podkłady Rimmel w kolorze 200, ew jasniejsze, najlepiej Lasting Finish, Wake me up, Match Perfection
-czarne porządne eyelinery z cieniutkim pędzelkiem np. Sephora, Inglot
-maski i odzywki do włosów
-puste opakowania po MACach
-pędzle, beauty blender (nie musi być oryginalny)
-buty typu kopytka/wedges, rozmiar 40, emu/ugg też




1. Balea, bezsilikonowy szampon dodający objętości. do Kari
2. Balea szampon+odżywka do włosów farbowanych, też bez silikonów, przepięknie pachnie.
3. Balea szampon+odżywka regenerująca, do włosów zniszczonych.
4. Słynny olejek Alverde, nie musze nic mówić?
5. Olejek do kąpieli Balea, też nie trzeba przedstawiać.
6. Bardzo znana i uwielbiana pomadka nagietkowa Alverde.
7. Pomadka Alverde, mandarynka+pomarańcza, jest super do Kari
8. Kremy Bebe, limitowane opakowania, 1 sztuka. Jedna leci do wisienki na torcie, druga do sssDziubek
9. Nowe serum antycellulitowe, w folii. do Kari

10. Perfumy Full Romantic House, nowe, bez psika. Dam za drobiazg do sssDziubek
11. Nowa mgiełka do ciała, zapach jakby wanilia, pięknie pachnie.do sssDziubek
12. Perfumy La Rive, Hello. Tyle ile widać
13. Moja kolekcja Baby Doll YSL. Można kusić, może coś oddam

14. Balsam do ciała Fejnal. Pięknie pachnie, duża butla.
15. Żel pod prysznic/płyn do kąpania Fejnal.

16. Lakiery do paznokci, oddam za drobiazgi, na prawdę
17. Brylanciki, cyrkonie czy jak to nazwać też za drobiazg, bo nie używam.do sssDziubek

18. Spray do prostowania włosów Got2be. Nie dużo, ale jest. Też za drobiazg do soll

19. Moja inglotowa paletka. Za coś super mogę coś oddać

20. Niebieska kredka Maybellinedo sssDziubek
21. Maskara Maybelline The Falsies Volum' Express. Nie ma jej za wiele, na spróbowanie będzie.
22. Czarny eyeliner w pędzelku, dorzuce do wymiany, za nic
23. Czarny eyeliner Essence I love Stage, świeży, niewielkie zużycie.
24. Maskara Essence (nie wiem czy już jest w Polsce). Świeża. Ma szczotkę jak Rimmel Scandal Eyes. Daje efekt pięknych, długich, grubych rzęs. do wisienki na torcie
25. Szary eyeliner w słoiczku Essence. Nieużywany wcale, nie wiem jak się ma, być może duraline go ozywi. Też za nic

26. Podkład Miss Sporty, kolor 02 Medium.
27. Róż Sleek, w kolorze Suede. Prawie nieużywany.
28. Róż Bourjois, w kolorze 95 Rose de jaspe.
29. Róż w płynie Basic. Przepiękny róż.

30. Pomadka MAC z limitowanej kolekcji, stworzona przez Lady Gagę, kolor Viva Glam Gaga, wykończenie Lustre.
31. Błyszczyk MAC, z miodowej kolekcji, kolor Queen Bee. Nie ma na dole naklejki, ale zapewniam że to oryginał.
32. Nowy, nawet nie otwierany błyszczyk Maybelline. Delikatny różowo-brzoskwiniowy róż z dobrze zmielonymi drobinkami. do sssDziubek
33. Znana pomadka Nivea Vitamin Shake. Pachnie pięknie-żurawina i malina, daje lekki, różowy kolor. Użyta 2-3 razy. do soll
34. Pomadka Golden Rose w kolorze 57.
35. Nowa, raz użyta pomadka NYX, w kolorze 529 Thalia. Na zdjęciu wyszła ciemniejsza niż jest w rzeczywistości. do wisienki na torcie

DOKŁADKA!

35. Czarny eyeliner Inglot.
36. Róż Pierre Rene, w kolorze Pink Fog. Piękny
37. Czarna nowa kredka NYX
38. Oryginalne próbki męskich perfum-NIEODPAKOWANE! YSL-La nuit de l'homme i Baldessarini - Private Affairs.
39. Balea - znany kokosowy dezodorant, pięknie pachnie i działa mam dwie sztuki.
40. Kremy do rąk/stóp Be beauty. Z tego co mi wiadomo są produkowane przez Tołpę
41. NYX kredka Jumbo w kolorze Milk.
__________________

Edytowane przez Frutti
Czas edycji: 2013-01-06 o 22:10
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując