Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Koniec związku...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-30, 12:45   #38
SailorMoon
Zadomowienie
 
Avatar SailorMoon
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Iława
Wiadomości: 1 779
Dot.: Koniec związku...

Witam Sloneczka.. Jestem w bardzo posobnej sytuacji, ale juz od ponad miesiaca jestem sama. Bylam z moim mezczyzna 2 lata, swietnie sie dogadywalismy. Okolo pol roku temu zaczelam zauwazac, ze cos sie wypala, ze nie jest juz tak samo... Pomimo to ciagle sie staralam, probowalam cos w sobie zmienic, dlatego coraz gorzej przezywalam zachowanie mojego mezczyzny, ktory zachowywal sie zupelnie antagonistycznie w stosunku do mnie.. przyzwyczailam sie do jego zachowania i jakos sie trzymalismy, pomijajac to ze nasze spotkania ograniczyl do minimum. Myslalam ze to tylko maly kryzys.. Jego zachowanie coraz bardziej odbijalo sie na moim samopoczuciu, czulam, ze niedlugo nabierze tyle odwagi, zeby moc mi powiedziec, ze to juz koniec.. coraz czesciej wspominal o rozstaniu, widzialam , ze sie meczy i nawet momentami przechodzila mi przez glowke mysl, zeby samemu to zakonczyc... Nie moge teraz myslec, bo by bylo dla mnie lepsze.. Moj mezczyzna wykorzystal moje blache podkniecie i poprostu mnie zostawil. Bylo mi okropnie ciezko, szczegolnie wieczorem, siedzac w pokoju, ktory kojarzyl mi sie jedynie z pewna osoba
Tyle tytulem troszke dlugiego wstepu.. Mialam na celu dac kilka rad Dziewczynom, ktore zostaly zostawione przez swoich mezczyzn.. Przede wszystkim, nigdy nie trzymajcie faceta na sile! Oczywiscie nie mowie, zebyscie od razu sie poddawaly, gdy zaczniecie odczuwac, ze nadchodzi jakis kryzys. Wtedy nalezy poprostu wniesc troszke swiezosci do zwiazku i przede wszystkim duuuuzo rozmawiac. Nigdy nawet nie probujcie trzymac faceta na sex czy na inne glupie pomysly, ktore przychodza czesto w takich momentach. Znam osobicie dziewczyne, ktora wyczuwajac, iz jej chlopak planuje ja zostawic , zaczela sie poprostu przed nim upokarzać. Teraz czuje sie bardzo podle i duzo czasu zajelo, zeby pomoc jej wrocic do normalnego zycia. Wiadomo, ze w chwili rozstania Kobietki czuja sie poprostu oszukane czy wykorzystane. Ale moja najwieksza rada: ZNOSMY TO Z GODNOSCIA! Nigdy nie pozwolmy, zeby mezczyzna po rozstaniu mogl nami manipulowac. Trzeba sie pozbierac, a po dluzym momencie od rozstania, osoba , ktora wydawala sie nam idealna, naprawde momentalnie zmaleje w naszych oczkach. Dobrym pomyslem na poprawienie sobie nastroju w takiej sytuacji jest poprostu zrobienie czegos dla samej siebie. Caly zapal, energie i uczucie, ktore potrafilyscie dawac swojemu mezczyznie wykorzystajcie po to, aby poprawic sobie samopoczucie. Po rozstaniu Kobieta czesto mysli, ze wina lezy tylko po jej stronie, zaczyna siebie nienawidzic. Ale jedynym sposobem, zeby pozbierac sie po tym wszystkim, to pokochac siebie Pojsc do fryzjera, kupic sobie nowa bluzeczke i ciagle powtarzac sobie ze jestescie WSPANIALE, SLICZNE I SILNE Nie zadreczajcie sie myslami, ze zwiazek trwał tyle czasu, mieliscie wspolne plany. Pomyslcie, ze jakas czesc tego zwiazku to byl prawdopodobnie stracony czas... 3mam kciuki za wszystkie Sloneczka, ktore czuja sie skrzywdzone przez swoich mezczyzn i jeszcze raz powtarzam : PRZELEJCIE CALE UCZUCIE, KTORYM DARZYLYSCIE MEZCZYZNE NA SAMA SIEBIE I WASZYCH PRZYJACIOL

Co do Ciebie Ines i do reszty Dziewczynek, ktorych sytuacja nie jest do konca jasna... Mysle, ze wszystko bedzie dobrze. Kazdy zwiazek musi przezyc chwile slabosci, zebysmy dostrzegali i doceniali te piekne momenty. Mozliwe, ze Twoj mezczyzna czul sie troszke osamotniony i celowo szukal potwierdzenia Twoich uczuc i tego, ze popierasz jego plany dotyczace Waszej wspolnej przyszlosci

Zyczę Wam wszystkim powodzonka, a jesli ktos potrzebuje jakiejs pomocy to prosze sie smialo odezwac, pamietajcie nie ma sytuacji bez wyjscia
__________________
62-60-54
SailorMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując