Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-02, 17:45   #1222
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Malowałam właśnie paznokcie i naszło mnie żeby cyknąć fotkę lakierom Jak widać nie mam tego aż tak dużo, chyba mogę śmiało dokupić jeszcze parę buteleczek. Tylko problem w tym, że w obecnym pudełku już się nie mieszczą.

I jeszcze różyk Wibo z wczoraj, niby pastelowy ale jednak nie blady, bo na paznokciach wygląda na intensywniy tak jak na drugim zdjęciu Taki Barbiowy trochę.
Fajny zbiór, myślę, że spokojnie możesz go uzupełniać.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja czasem widuję w marketach, ale głównie jakieś rożki... Macao bym zjadła, pamiętam że były dobre.
Póki co wczoraj z okazji wizyty w Biedronie kupiłam Magnum Mint a wieczorem jedliśmy lody z Lidla. Będę mieć tłustą ale nie mogę się oprzeć.
Ty i tłusta ? Chyba musiałabyś jeść po kilkanaście lodów dziennie przecież jesteś taka szczupła!

Jak gdzieś trafisz na Macao, to polecam, jadłam waniliowy z czekoladą z migdałami (boski ) i truskawkowy w białej, też bardzo dobry.

Z Nestle bardzo smakowała mi też Cortina tiramisu, spróbowałam od TŻ

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No ja robiłam jak TŻa nie było. Jak następnym razem go nie będzie a mnie dopadnie jakieś zniechęcenie lub ból głowy to się wezmę za pielęgnację.
Jak trafię na taki moment, że będę dość długo sama w domu, to zobowiązuję się zrobić fotki. :

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Może się okazać, że skraca dopiero jak zgęstnieje, gdzieś od połowy opakowania.
Oby nie! Ale to jeszcze daleka droga.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
To czekam na wieści szczególnie o Rose Gold.
Na pewno podzielę się opinią W pierwszj chwili chciałam jeszcze wziąć ten co Ty, Suede, ale wyczytałam, że Honour jest limitowany, a wydaje mi się, że będzie ładnie wyglądał przy lekkiej opaleniźnie. Jak te dwa się sprawdzą, to na pewno wezmę jeszcze Suede, kusiły mnie jeszcze Pomegranate i jeszcze jakiś odcień.

Dostałam maila, że już je wysłali, więc mam nadzieję, że w poniedziałek, max we wtorek będę je miała!

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Snow, Mam nadzieję, że już lepiej się czuje Twój żołądek ! I zazdroszczę zakupów, tez uwielbiam sukienki i od zeszłego lata przybyło mi ich ponad 10 !
Zastanawiam się ostatnio nad Essie Good to Go, Insta Dri coraz mniej mi pasuje. Widzę, że bardzo go sobie chwalisz, kupowałaś co na allegro, prawda? Czy możesz polecić jakiegoś sprzedawcę?
Już jest dużo lepiej, dziękuję
Mnie od zeszłego lata przybyło nawet więcej Po prostu je uwielbiam, to chyba mój ulubiony strój.
Kupowałam u tego, który miał darmową wysyłkę

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Tak w ogóle to byłam wczoraj na badaniu znamion dermatoskopem cyfrowym i dostałam zalecenie, żeby znamię (myszkę), którą mam od urodzenia usunąć, bo jest potencjalnie groźne. Trochę się zestresowałam, bo staram się co 1-1,5 roku to kontrolować i wcześniej nie miałam takich zaleceń. Jutro mam wizytę u chirurga, strasznie się boję i chciałabym mieć to już za sobą
Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Tuba mi też się podoba
Moje włosy (końcówki zwłaszcza) po samym szamponie bardzo lubią się plątać. Jak nie nałożę wcześniej olejów albo odżywki po umyciu to lubią się kołtunić.
Po tym szamponie na szczęście miałam gładkie włosy, nie musiałam szarpać przy rozczesywaniu

Współczuję bólu jelit, sama miewam z nimi problemy, więc rozumiem co czujesz
Ja nie dość, że nakładam odżywkę, to potem jeszcze psikam mgiełką Friedy Full Repair na końcówki. Inaczej bywa trudno. A swoją drogą mgiełkę polecam, jest rewelacyjna.

Dzięki Prawie przez dwa lata miałam takie problemy z jelitami codziennie, więc moje funkcjonowanie było po prostu tragiczne. Od jakiegoś czasu jest dużo lepiej, ale za każdym razem jak wraca to się obawiam, żeby nie znów na dłużej..


Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Mały apdejt: właśnie wrociłam z Biedrony z błyszczykiem Bell i 3 lakierami - szarym, niebieskim/chabrowym i turkusem/miętą Poza tym kliknęłam bazę pod tusz i wysuszać Essie
Fajne zakupy Mam nadzieję, że z Essie będziesz zadowolona równie bardzo jak ja!
Trochę zaczynam żałować tej turkusowej ciemnej mięty, ale wydawała mi się taka podobna do Sky High w Biedronkowym świetle, że odpuściłam... A może to był błąd!

Jaką bazę pod tusz kupiłaś? Kończy mi się Lash Primer Plus z EL i poluję na coś nowego

Edytowane przez snowqueen
Czas edycji: 2012-08-02 o 17:46
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora