Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kocham Lancome!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-05, 12:35   #3630
miss_piggy
Raczkowanie
 
Avatar miss_piggy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 441
Dot.: Kocham Lancome!!!

Eh, cieszyłam się swoim TIU 24h w odcieniu 005 wirtualnie od wczorajszego wieczora, aż do tej pory... czemu wirtualnie i czemu do tej pory? Bo okazało się, że Pani w sklepie w UK podała osobie, która kupowała dla mnie podkład odcień 05 a nie005 (choć na karteczce napisane było 005) i taki też do mnie przywędrował...

Poprosiłam znajomego o kupno w UK, ponieważ próbowałam wcześniej dostać ten odcień w dwóch Douglasach i dwóch Sephorach w różnych miastach w PL, jednak wszędzie Panie wmawiały mi, że takiego odcienia nie ma, patrząc na mnie wzrokiem pt. "coś ty sobie ubzdurała" Troszkę niekomfortowo czułam się "wmawiając" Paniom, że 005 już od dawna szaleje w Douglasie internetowym no i zresztą nie tylko, czego dowodem są jednak dziewczyny, które nabyły go w perfumeriach.

Teraz mam dwa kłopoty, co zrobić z odcieniem 05 i gdzie nabyć 005 (w Douglasie On Line cena od zeszłego tygodnia wzrosła o 5 zł, do tego wysyłka...). A tak się cieszyłam

A czy ktoś może kupował na all TIU24h i może polecić jakiegoś sprzedawcę? Znalazłam kilka ofert, jednak zawsze wolałam dołożyć trochę pieniędzy i kupić w perfumerii, żeby mieć pewność że to oryginał, bo niestety raz połasiłam się na zakup na all (choć nie skusiła mnie cena, a odcień jaśniejszy od naszych polskich) i niestety podkład był ewidentnie nieoryginalny/przeterminowany, używając podkładu kilka lat szybko można rozpoznać, że z danym egzemplarzem coś jest nie tak
Będę bardzo wdzięczna za pomoc!
__________________
trust nobody
miss_piggy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując