Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 2008
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-06, 08:49   #2823
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
asieńka gdzie się podziewasz??
A Asi nadal nie ma??

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość

gdzie Asia się podziewa? w sumie dwie Asie
dzięki za pamięc o mnie
tak się wlasnie zastanawiałam, czy ktos w ogole zauwazy że ,mnie nie ma.

Cytat:
Napisane przez Kjane Pokaż wiadomość
Ona - spelnienia marzeń i dużo dużo uśmiechu!!!!!!
jakies postanowienia?
ja na 30 urodziny tatuaż sobie robie
a na 29 przebijam nose
no ja tez sie z tatuażem czaję...
boję się że coś złapie, że brzydki wyjdzie i boję sie bólu i paprania po tym zabiegu


Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość

widze w końcu Asie - chyba sobie pobyt przedłużyliście o tydzień? jak było?

aha, dzięki za kliki
no jestem, jestem.

Urlpo miałam całe 2 tyg.
1 tydzien w Sopocie - ale pogode mieliśmy1 Cały czas słonce i pięknie..az nie wierze w to co piszę...szykowałam sie na deszcze i ta morska wilgoć..
Zdjęcia mam na dysku - zaraz zaczne zgrywać, wrzuce potem linka w klubie
Fajne to trójmiasto, najbardzij podobał mi sie Sopot, te domki 100-letnie, te uliczki...
Ja jestem dziwolog i odmieniec - nie lubie jeździc w odludne miejsca, lubie takie zaludnione, pełne kafejek, straganów, pełne życia i pełne ludzi - można popatrzec na innych (i nabrac kompleksów), nie przezkadzają mi inni ludzie na plaży. Dlatego w Sopocie czułam sie dobrze.


2 tydzień byłam w domu - wypday na jezioro - mamy cdowne małe jeziorko, piekne, krystaliczne czyste z dzikimi plażami z żabami (uwielbiam żabki) i kaczuszkami w trzcinach.
Rano wypad nad jezior, potem obiad, potem inne przyjemne rzeczy.

Udało mi sie w końcu odpocząć.
Wyspałam sie porządnie (Kale budzilismy codziennie o 9.00), robiłam wszstyko w zwolnionym tempie, bez pośpiechu itp.

NIKO trzymam kciuki za Mamę (u nas u teściowej po długiej chemii tez nagle wyszły bardzo podwyższone markery, na razie nie bedzie drugiej chemii, bo organizm jestzcze nie odpoczoł po porzedniej)
Masakra z tymi nowotworami, plaga jakas. Zewsząd słyszę o nowotworach..
__________________
Dziecko nadaje miłości bezkresny wymiar
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując