Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-31, 09:49   #132
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka7 Pokaż wiadomość
Mam taki oto problem, stosuje ten podklad od tygodnia, jednak strasznie mnie pieka oczy mam wrazenie takiego jakby puchniecia nie wiem jak dobrze to nazwac. Nic nie pielegnacji nie zmienilam, jedynie ten podklad wprowadzilam. Czy posiada on jakis skladnik, ktory moze cos takiego powodowac? Zawsze myslalam, ze tak sie moze dziac od obecnosci alkoholu, a on go nie posiada.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Glycerin, Polyglyceryl-4 Isostearate, Pentylene Glycol, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Hexyl Laurate, Magnesium Sulfate, Disteardimonium Hectorite, C18-36 Acid Glycol Ester, Ethylhexylglycerin, Tristearin, Cellulose Gum, Acrylates Copolymer, Disodium Stearoyl Glutamate, Aluminium Hydroxide. +/- May contain : Cl 77891 / Titanium Dioxide, Cl 77499, Cl 77492, Cl 77491 / Iron Oxides

Przesunęłam Twój watek Gwiazdeczko, gdyż mamy tu taki specjalny - zbiorczy - przeznaczony do analizy skłądów różnorakich .

Hmm...szczerze mówiąc nie wiem co może powodować pozdraznienie oczu - stawiałabym na silikony...

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
dziekuje serdecznie, a mogłabys mi pomóc, powiedziec co zrobic by ten nadmiar ssilikonow w skórze usunąć, czy spowrotem wrócić dio effaclaru, , czy cos innego zasstosować?dziekuję raz jeszcze :-*
Po prostu rzadziej stoaowac dany preparat [ jesli wrócisz do Effaclaru, powinien oczyscic pory
L_V jest offline Zgłoś do moderatora