Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-01, 09:24   #150
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez Lionne Pokaż wiadomość
Witam

Czy uważacie, że skład tego podkładu matującego jest nieszkodliwy i dobry dla cery tłustej? Nie znam się niestety na składach kosmetyków, ale na podstawie wiedzy zdobytej na forum wydaje mi się, że nie ma tu zapychaczy. Poza tym niepokoi mnie obecność imidazolidinyl urea...
Z góry dziękuję za pomoc

SKŁADNIKI:
Aqua, Cyclomethicone (and) Dimethicone Copolyol, Cyclomethicone pentamer (and) Aluminum Magnesium Hydroxide-Stearate, Cyclomethicone (and) Dimethicone, Sodium chloride, Talc, Polyglyceryl -3 Diisostearate, Panthenol, Imidazolidinyl Urea, Parfum, Amyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool,
+/- CI 77891 (Titanium dioxide), CI 77499, CI 77491, CI 77492, CI 77288
Jeśłi nie przeszkadzają Ci silikony[ktore są wszędzie], to w zasadzie powinnas byc zadowolona.

Prosze, edytuj swój post i wpisz nazwe podkładu i producenta.

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Edit: skoro jesteśmy przy Plancie, to...
Skład: Aqua, hydroxyethyl urea, zinc gluconate, polyquaternium-51, macadamia ternifolia, olea europaea, camelia sinensis, hippophae rhamnoides, echium plantagineum, cupric sulfatem peg-36 castor oil, isoceteth-20, p-anisic acid, sodium levulinate, capryoil glycine, hinokitol, tromethamine, citric acid

To płyn Prosensil - widzicie tu gdzieś osławioną wąkrotkę azjatycką? Bo mnie to ostatnio męczy...
Ja nie widzę. jest wyciąg z oszeszków makadamia, z oliwek, z herbaty, z rokitnika i ze żmijowca.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora