Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-10, 09:50   #1447
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja też bym ubrała, chociaż nie jest bardzo weselna, w zeszłym roku byłam na weselu u znajomych w garnatowej eleganckiej tubie i trochę się odróżniałam od koleżanek.
kurczę, ciężka ta moda weselna nie dogodzisz
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No właśnie wiem i tego się obawiam. Konkretnych kolorów na oku mam dużo ale najbardziej chyba teraz chodzą za mną Bahama Mama, Smokin Hot, Merino Cool, Mamba, Chubby Chicks. Ale pewnie wybierałabym z trzech pierwszych, bo jesienny już mam nastrój.[QUOTE
ja też coraz bardziej rozglądam się w kierunku bordowych, fioletowych chyba sięgnę dziś po essiakową malinę
z jesiennych chodzi za mną też Island Hopping i Angora Cardi
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
W ogóle to miałam pisać - przestaję być zadwolona ze sztyftu Rexony tego co go wszystkie prawie mamy. Skóra mi się chyba przyzwyczaja i nie chroni już tak idealnie, a dzisiaj w drodze do pracy wręcz bolała mnie skóra tam gdzie był nałożony.
to strasznie agresywny dla Ciebie ja w dalszym ciągu nie mam zastrzeżeń
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No wciąż nie wypada wkładać takiej jasnej suknieki. Ja miałam ten dylemat w zeszłym roku, planowałam iść na wesele znajomych w sukience ecru, a potem przy oglądaniu zdjęć z innego wesela znajomych, koleżanki strasznie skrytykowały kuzynkę panny młodej która włożyła białą kieckę. No to poszłam w czerwonej.
bieli bym nie założyła, ale myślałam że kremowe odcienie przejdą to już mam dwa pomysły na siebie mniej
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora