Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ostatnio obejrzane filmy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-01, 10:55   #1414
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Mało ostatnio oglądam, bo nie mam czasu.
Inni - obejrzałam po raz drugi i...nie byłam już tak zachwycona jak za pierwszym razem. Pewnie dlatego, że wiedziałam o co chodzi i jak się film skończy....
Kotka na gorącym blaszanym dachu - stary film, bodajże z 1958r., ale baaardzo mi się podobał. A Elizabeth Taylor jako Maggie jest po prostu cudowna!!!
Gorzkie gody - łomatko, takiego połączenia sadomaso z psychologią to ja jeszcze nie widziałam Niektóre sceny filmu były dla mnie...hm...szokujące. Jeden z głównych bohaterów stwierdził np., że przeżył orgazm swojego życia, gdy jego partnerka......nasikała mu na twarz. Czuł się wtedy tak, jak gdyby obmywały go wody Gangesu.... Inne sceny wzbudzały we mnie dosłownie politowanie: goły facet leży na podłodze ze świńską maską na twarzy, przebiera nogami i chrumka a jego partnerka stoi obok niego z batem w ręku i mówi "jaka ładna świnka". Ja rozumiem, że można mieć różne fantazje seksualne, ale to co czasami wyprawiała ta para, wprawiało mnie w konsternację.... Film kryje w sobie natomiast dobrze skonstruowaną głębię psychologiczną i właściwie to ono uratowało go w moich oczach...
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora