Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - prawo jazdy- teraz czy za rok ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-10, 15:39   #34
dziennikarka93
Raczkowanie
 
Avatar dziennikarka93
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zielona Góra i okolice
Wiadomości: 136
Dot.: prawo jazdy- teraz czy za rok ?

Cytat:
Napisane przez _indestructible Pokaż wiadomość
Od przyszłego roku planowana jest zmiana przepisów, łatwiej nie będzie...
Z drugiej strony nie wiem czy warto rozpocząć kurs " od jutra". Musialabym kontynuowac kurs we wrześniu, stresować się egzaminem praktycznym i zwalniać ze szkoły (liceum), nie wiem czy na zdanie egzaminu starczy mi czasu do końca jesieni, a nie chciałabym zdawać zimą ;( Co myślicie, zabrać się za to teraz czy poczekać?
Też miałam taki dylemat.Zdawałam maturę w tym roku i myślałam, że nie dam rady pogodzić nauki z kursami. No i ten stres maturalny + stres związany ze zdaniem prawka. To było coś, co mnie przerażało ;D Wtedy zrezygnowałam, zapisałam się dopiero w tym roku w czerwcu i wiesz co? Żałuję, że wtedy się wystarczająco nie zmotywowałam, bo dzisiaj już bym sobie jeździła autkiem. Także nie odkładaj tego na później, zwłaszcza że od przyszłego roku zmieniają się przepisy.
Zwalniać się ze szkoły nie będziesz musiała. Wszystko zależy od dobrego zaplanowania. Dużo moich znajomych zwalniało się z zajęć, by pojeździć. No ale to wynikało raczej z tego, że nie chciało im się siedzieć na lekcjach ;D Ja z moim instruktorem ustalam sobie godziny jazdy samochodem. Jak mam czas, to jeżdżę i już. Wiadomo, że na wakacje jest łatwiej. Więcej czasu itp. Jeśli to Cię pocieszy, to kilka dni temu na kurs zapisała się dziewczyna, która od października idzie na studia. Zależało jej na tym, by do tego czasu zdać prawko. Instruktor powiedział jej, że do października wszystko zdąży zrobić Więc jeśli zapiszesz się w najbliższym czasie, to zdążysz przed zimą
__________________
dziennikarka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując