Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze SIERPNIOWE zakupy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-10, 22:12   #326
Miss Puppet
Zadomowienie
 
Avatar Miss Puppet
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: Nasze SIERPNIOWE zakupy!

Cytat:
Napisane przez _Naughty Pokaż wiadomość
Dzięki Bluzki z kołnierzykiem jeszcze nie nosiłam, ale pod spód nie będę raczej nic zakładać bo nie jest bardzo prześwitująca. Kupiłam ją w niedzielę w Porcie Łódź. Zostały jeszcze dwie w dużych rozmiarach.

Czarna baskinka spełnia moje oczekiwania Idealnie odstająca falbanka no i cena Jeżeli chodzi o jakość to też nie można narzekać. Jest z grubszego uciągliwego materiału, mam nadzieję, że nic złego się z nią nie będzie działo.
dzięki za odp. na to wygląda, że nada się na jesień

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

Cytat:
Napisane przez zarina_ Pokaż wiadomość
10. Spodnie z wężowym paskiem Zara
11. Malinowe spodnie Zara - allegro
12. Rurki z zipami z tyłu Zara
13. Woski khaki Zara
14. Kopertówka Zara
15. Przed chwilą kliknięty zegarek Massimo Dutti

widzę, udane zakupy najbardziej podobają mi się woskowe rurki i czarna sukienka ze skrzyżowanymi paskami na plecach

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Też tak uważam. Wiadomo jak się włoży białą bluzkę do tego garsonkę i buty w szpic, to wygląda to babcino troszkę, ale już do jeansów czy fajnej spódnicy jest inaczej.
a ja uważam, że i wtedy nie wygląda to wcale jak ciuchy babci (ale może dlatego, że mojej nigdy nigdy nie widziałam w takich kreacjach)

ale z drugiej strony wcale nie wszyscy wyglądają w białym świeżo - np. duża ilość dziewczyn (NIE wszystkie, są wyjątki) o jasnej skórze i jasnych włosach (w sensie NIE brunetki) w białym wygląda po prostu trupio (i trzeba wtedy dodać przy twarzy więcej koloru, może być nawet czerń)
__________________
Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Nie goni się facetów i autobusów
wielbicielka wody mineralnej, herbat, ziółek i kawusi

zakupoholizm pomniejszony

If you always do what you always did, you'll always get what you always got.
Miss Puppet jest offline Zgłoś do moderatora