Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-12, 14:09   #804
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Hey!! Melduje że ciągle cwiczę i sie nie obijam jestem na 2tyg BR na zestawach 3 i 4 i te zestawy mi sie bardzo bodobają bo workout 1 i 2 były juz zbyt łatwe.. (pominełam ostatnie 2dni bo wcale sie juz nie meczyłam za to 3 i 4 sa na odpowiednim poziomie). Nie moge cwiczyc cardio bo sasiedzi zaczeli sie skarżyc, że nie dość ze spac nie mogą (cwicze pomiedzy 6,30 a 7,30) to jeszcze cale mieszkanie sie trzesie - mowili ze wczesniej tez tak bylo (pewnie jak cwiczylam I. i P90X) wiec postanowiłam zpewnic im i sobie spokoj i zamiast cardio z cwiczen jezdze na rowerze stacjonarnym.... dobre i to a to oznacza ze juz nie bede cwiczyc wiecej insana albo podobnego "skocznego" programu chyba ze sie wyprowadze
Pozostaje mi JM a potem to chyba tylko cwiczenia na ławeczce mojej domowej z ciezarkami + rower...
A co u was??? Która cwiczy a która sie obija
oświećcie mnie, co to jest BR?

Kiepska sprawa z sąsiadami, z jednej strony to pewnie tylko 50min skakania kilka razy w tygodniu i to poza ciszą nocną, a z drugiej jeśli oni wstają po 8.00 do pracy, to może denerwować.

Ja jestem na trzecim tygodniu CE i niezmiennie jestem zachwycona programem. Jeszcze jakby brzuch mi spadł, to byłoby już całkiem super.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując