Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - na co warto wydać? (a na czym zaoszczędzić?)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-02, 16:22   #7
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: na co warto wydać? (a na czym zaoszczędzić?)

Najbardziej to lubię wydawać pieniądze na perfumy - i to w każdej ilości - na zapachy przeznaczam do kilkuset zł miesięcznie
A oszczędzam raczej na wszelkich malowidłach - maluję się średnio raz na miesiąc - na codzień wystarczy mi tusz do rzęs i pomadka ochronna. Oszczędzam na wszelkiego rodzaju mazidłach - choć zawsze lubię mieć w pogotowiu jakiś podkład - na specjalne okazje - ale kupuję podkład średnio raz na 10-12 mc Za to wydaje kilkadziesiąt zł (raz na 2-3mc)na filtry przeciwsłoneczne -SVR 100. nie wyobrażam sobie jakbym mogła nie dbać o swoją skórę...

Na balsamach do ciała nie mogłabym zaoszczędzić - uwielbiam dbać o skórę a przy okazji pachnieć, pieścić zmysły itp
Kilka razy miałam super kremy-balsamy np z linii - Angel (wydałam prawie 200 zł na jeden balsam! :O )czy Donny Karan - obecnie takie luksusy stosuję tylko na wielke wyjścia, a na codzień wystarczają mi balsamy z Avonu (naturals) czy Bielendy.


Generalnie oszczędzam na tym, że nie chodzę do solarium, nie robie sobie tipsów, nie farbuję włosów, nie chodzę do fryzjera (końcówki włosów podcina mi kumpelka). Za to inwestuję w dobre szampony i odżywki

Podsumowując:
nie żałuję pieniędzy na:
- markowe perfumy
-filtry przeciwsłoneczne
- pachnące balsamy do ciała
- pomadki ochronne do ust
- ewent. tusz do rzęs - nie kupuję nigdy drogich

Nie wydaję za to pieniędzy na:
- solarium
-tipsy
-lakiery,pianki, farby do włosów,fryzjera
- używki
- kosmetyki kolorowe (nigdy nie używałam np cieni do powiek, grubych szminek itp).
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując