Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy jest ratunek??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-05-03, 15:17   #26
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Czy jest ratunek??

sproboj mojego sposobu bo mi naprawde pomogl. po rozjasnieniu wlosy podczas czesania rwaly mi sie pasmami p szerokosci 0.5-1 cm. a inne wygladaly jak splatane zylki i sie przy dotyq pozsupywaly( to byl naprawde dla mnie szok bo zawsze mialam dlugoie blyszczace wlosy ktorych mi wszyscy zazdroscili(( po farbowaniu nie dosc ze mi ic ubylo to jeszcze wygladalam jak po trwalej ktora samodzielnie prostowalam do tego kazdy wlos innej dlugosci:/ ale teraz jestem z nich zadowolona fryzjerka tak mi je wystrzygla warstwowo ze te najbardziej zniszczone co mialam mam teraz do brody ( te z wierzchu ) a najdl. pod spodem do polowy pleckoqw]] i kazdemu sie podoba]]] a jak je potraktuje jeszcze serym wygladzajacym fructisa to sa sliczne i blyszczace uff... dobrze w sumie i tak ze nie porwaly sie zupelnie]]chyba jusz nigdy ich nie bede rozjasniac bo po ostatnim experymencie ryczalam przez tydzien]]]sproboj mojej kuracji z maska przez ok mies. jak nie podziala( a powinna) podetnij wlosy pozdrawiam i caluje***********
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując