Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kocham go, ale seks jest kiepski
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-19, 17:50   #12
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: kocham go, ale seks jest kiepski

Kiepsko to widzę. Serio. W moim związku były kryzysy, on uczył się przy mnie wszystkiego ale seks zawsze był przynajmniej ok.
Obecnie jest wspaniały.
Wiem wszyscy będą ci pisać, że miłość ponad wszystko i takie tam.
A ja powiem brutalnie, że kompletnego niedopasowania seksualnego nie da się przeskoczyć i nawet święty na dłuższą metę tego psychicznie nie wytrzyma.
Ja bym postawiła sprawę jasno- albo on pokaże, że mu zależy i spróbujecie coś z tym zrobić tu i teraz albo bym to zakończyła.
W końcu na Boga- ludzi są miliardy, nie musisz męczyć się z kimś z kim jesteś niekompatybilna, zwłaszcza w tak ważnej sferze życia.
Miłość miłością ale chyba do zostania świętą cierpiętnicą nie każda kobieta musi aspirować? A dość skutecznym lekarstwem na nieszczęśliwą miłość jest zawsze jakaś inna miłość. Nie czarujmy się, przeciętny człowiek zakochuje się na zabój przynajmniej 7 razy w życiu więc nie ma co przesadnie dramatyzować.
A co do wieku Twojego faceta- jak to mówią "starego psa raczej nie nauczysz nowych sztuczek". Dla mnie z uwagi na jego wiek raczej trudno liczyć na zmianę nawyków w sypialni. No chyba, że byłby zakochany na zabój i cholernie ambitny. Ale coś mi na to nie wygląda. Skoro o seksie oralnym, nawet w charakterze eksperymentu nie chce nawet rozmawiać.
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując