Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem - czy ktoras tez to przeżywa?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-03, 13:58   #3837
dżastinka23
Raczkowanie
 
Avatar dżastinka23
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 287
Dot.: Rozstanie z facetem - czy ktoras tez to przeżywa?

dobre pytanie narazie owszem mam parce za 1000 ale nei twierdze ze za poł roku tak będzie. koncze studia i poszukam czegos lepszego. uda sie czy nie chce tego..chce coś zmeinić.a on pracuje u taty i nie zamiersza tego zmeinic...więc co dopóki ojciec nie przepisze na niego czyli mzoe to byc i za 15 lat to bedzie z tym1000. neich pogada z ojcem zbo wiem ze stac go na weicej a jak nei moze spróboiwac poszukac pracy innej. zrobic mature, ma uregulowaną służbe wojskową, jest za***i*** kierowcą, to jest warszzwa a nie pcim dolny. ja wiem ze ciężko z pracą ale spróbować można. chociaż chciec. a z tego co mówił, mu ejst tak dpbrze ma zamiar meiszkać z rodzicami ile się da pracować za ten 1000. ja nei ejstem materialistką neichnarzie tak będzie. ale czemu w jego planach nei ma mnie?? jest on jego rodzice i tyle. gdzie juz inne nie materialne plany??? najdłuzszy plan to to co za tydzień bedzeimy razem... musi zmeini8ć myślenie ja tez dotychcczas żyłam z dnia na dzień ale kurcze sam mi pisał ze on tez tak myśli i ma dośc życia z dnia an dzień ze trzeba coś juz zaplanować... miec jakieś cele marzenia...n o i gdzie one???

wychodze pewnie anpsize jutro ajk wróce ale wypowiadajcie sie przeczytam jutro
dżastinka23 jest offline Zgłoś do moderatora