Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-20, 20:49   #3565
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Tak, to jest próbka losowo wybranej wody toaletowej. Ja tego nie wąchnełam i napisałam do właścicielki z zapytaniem czy to olej.

Właśnie nad myjadełkiem też się zastanawiałam. Dziewczyny polecały logone np lotos, alterre, jakąś piankę....




Pasta doszła . Bardzo dziękuję . Jutro testowanie. Ja swoją paczuszkę wyślę w środę, bo dziś zapomniałam po kopertę podejść.

Pytanie trochę z innej beczki. Co sądzicie na temat baleyage? Jutro idę do fryzjera i się zastanawiam. Myślałam o różnicy o.k. 2 tonów
super ciesze sie bardzo mam nadzieje, ze testy wypadna pomyslnie. Pomada jest tak naturalna, ze czasem jako krem do rak ja stosuje jakby Ci do wlosow nie podpasowala to wiesz jak ja mozna wykorzystac
Ja kiedys robilam baleyage, ale strasznie mi zniszczyl wlosy bo mialam odcienie blondu teraz mam farbowana calosc i wlosy w duzo lepszej kondycji. Marzy mi sie ombre hair tylko yyyy nie wiem jak to zrobic na moich mega jasnych wlosach
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora