Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak macie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-24, 16:47   #79
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez sergeevna Pokaż wiadomość
Tzn on nie toleruje zwierząt w mieszkaniu . Gdyby to był dom z ogrodem to nie było by problemu...oczywiście zwierzaki musiałyby nocować na zewnątrz :-(. Wiem, że to bardzo dziwne i początkowo strasznie mi to przeszkadzało. Ja lubię zwierzęta i od początku mieliśmy ich w domu dosyć sporo. Często ze swoim chłopakiem się kłóciliśmy, bo on nie tolerował moich zwierzaków. Już się trochę przyzwyczaiłam, ale do dzisiaj serce mi wali jak on wyrzuca kociaki z kuchni :P:P. Jak się wyprowadzimy to nie będzie żadnych zwierząt ...ciekawe co będzie jak pojawi się dziecko :P. Pamiętam jak mama mi opowiadała, że mój tata też nie chciał mieć zwierząt, ale to raczej z powodu alergii na sierść...no a wyszło na to, że mieliśmy psa, chomiki, świnki morskie..i teraz 3 koty...alergia przeszła sama...
ja kocham zwierzeta, wiec nie wyobrazam sobie nie miec zwierzat w domu. moze koty to nie sa wymarzone dla mnie zwierzaki, ale zyc bez psa...? ja bym nie umiala. zreszta, jak juz bede miala wlasny dom, oprocz psow bede miec pewnie jakies jeze i swinki morskie...
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując