Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-04, 20:09   #168
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
Mam skórę skłonną do zapychania,czego powinnam się bać w tym podkładzie?
i jak go ogólnie oceniacie

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=10986

Skład: Aqua, Talc, C12-15 Alkyl Benzoate, Propylene Glycol, Isododecane, Polyglyceryl-4 Isostearate, C12-15 Alkyl Octanoate, Glycerin, Cetyl Dimethicone Copolyol, Phenyl Trimethicone, PTFE, Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Lauroyl Lysine, Cetyl Dimethicone, Citrus Limonum, Cucumis Sativus, Magnesium Sulfate, Hexyl Laurate, Dimethicone, Phenoxyethanol, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Cyclohexasiloxane, Propylparaben, Tocopheryl Acetate, Lauramine Oxide, Disodium EDTA, Sodium Citrate, Ascorbic Acid, C9-15 Alkyl Phosphate, PEG-75, PEG-150, CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499, CI 77007.

Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi
Zapychacze na czarno, silikony na niebiesko. Mimo ze troche zaznaczylam, mysle ze powinno byc ok - to standardowa ilosc silikonow jak na podkład.

Cytat:
Napisane przez Ahtaga Pokaż wiadomość
hej dziewczyny a co powiecie o tym kremie?
Skład: aqua, petrolatum, ozokerite, hydrogenated castor oil, glyceryl isostearate, polyglyceryl-3-oleate, methoxycinnamate, sorbitan sesquioleate, d-panthenol, tocopherol, ascorbyl palmitate, lecithin, citric acid, magnesium sulfate, ethylparaben, methylparaben, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, parfum

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=139951

odrazu mówie że nie uzywam filtrow tylko chcialam jakis dobry krem na mroźne dni
Powinien byc w takim razie dobry na chlodne dni, bo ma tresciwą baze, sporo nawilzajacych skladnikow.

Cytat:
Napisane przez Abuba Pokaż wiadomość
Mam pytanie:
Obecnie mam cerę z problemami - duże ropne wypryski.
Kosmetyczka zaproponowała mi zakup toniku do codziennej pielęgnacji, o wlasciwościach antyseptycznych. Dostałam próbkę, oto skład:

Aqua, Alcohol Denat., Mentha Piperita, Hamamelis Virginiana, Aluminium Acetate, Camphor, Citric Acid, CI 19140, CI 42090

Ze względu na zaporową cenę 95zł za 300ml na pewno nie skuszę się na ten produkt. Ale chyba za wiele nie stracę, prawda? Nie ma tutaj żadnego nadzwyczajnego składnika, który pomógłby mi zwalczyć wypryski? Czy może jednak warto?
Wygląda to na strasznie żrący produkt - alkohol, mieta pieprzowa, oczar wirginijski, kamfora. Pewnie by okropnie przesuszał skore - to by dopiero było. Co to za produkt???
L_V jest offline Zgłoś do moderatora