Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-27, 20:03   #4158
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Przyznaję się podobnie jak Anakazar nie jestem w stanie nadrobić wątku Mam teraz bardzo dużo pracy. Siedzę po uszy w papierkowej robocie od rana, do praktycznie rana i nie mam pojęcia, czy z tego wyjdę. Nie zanosi się na to Wpadłam przejrzeć przynajmniej dwie ostatnie strony

Magnesiu piękne włoski i nie widać po nich, że tak wiele przeszły. Zieleni także Muszę doczytać czym farbowałaś. Ja dzisiaj też hennowałam. Tym razem na brąz. Nie wiem, czy hennowanie się udało bo to była "zsypka" resztek Khadi i jeszcze dodatkowo papka wyszła zbyt płynna.

Nie mam pojęcia o jakim nowym wątku piszecie, ale wierzę że to dobry pomysł

Melduję, że jako chyba jedynej szampon i odżywka Natura Siberica (nawilżenie i objętość) nie pasują. Włosy pierwszego dnia są ładne, ale robią się błyskawicznie oklapnięte i nieświeże. Także drugiego dnia musiałabym znów myć głowę. No i kosmetyki podam dalej.

I teraz najważniejsze nie poczyniłam żadnych zakupów! Nic, zero! Mój post mniej lub bardziej dobrowolny nadal trwa
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora