Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabaw się w moją stylistkę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-28, 17:16   #14
bakusss
Raczkowanie
 
Avatar bakusss
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 363
Dot.: Zabaw się w moją stylistkę

[1=0701ad653af51fe7d46c15b eb30305209a2a4c30;3618181 8]Dodatki (zdjęcia robiłam tak jak je trzymam czyli w miarę tematycznie)[/QUOTE]

no, dodatki są w miarę okej, ale te ciuchy naprawdę bym wyrzuciła.


ps. przepraszam, że uraziłam, ale jestem szczera ;*

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

[1=0701ad653af51fe7d46c15b eb30305209a2a4c30;3618203 5]*Mojej miłości do t-shirtów nie zmienię, nie będę dodawać że i tak zamieściłam tutaj tylko część z nich, a taki wygląd "starości" to efekt zdjęć
** Czego ci tutaj brakuje z podstaw?
***Kolorowe marynarki mi się nie podobają.
**** 1 sukienka to czarna tuba, druga luźniejsza, beżowa jest klasyczna z bufkami sięgająca przed kolano, biała też jest przed kolano z koronką na plecach i także ma bufki, czarna spódniczka jest na gumce - dostosowywuje się do kształtu pupy i bioder, granatowa to typowa bombka czyżby nie klasyczna ?[/QUOTE]

1. Brakuje mi zwykłych topów : białych, bez nadruków.
2. brakuje mi KOLORU, czarny sprawia że wyglądasz jak chłopak i źle.
3. Sorry, te sukienki wyglądają jak tuniki stąd moje zdanie, ale nawet ok, masz te spódnice i z czym je łączysz? z t-shirtem z nadrukiem jak w podstawówce ?
brakuje tu KOBIECOŚCI i klasy.

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

chodzi mi o topy bez bufek czy innych pierdółek.

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

I naprawdę nie chce być nie miła czy cie urazić Po prostu te rzeczy według mnie są brzydkie i za dużo jest ich ciemnych. Jest lato... nie lepiej kupić jakąś sukienkę w kwiatki i odrazu wyglądać 100 razy bardziej dziewczęco ?
takie kolorowe sukienki idealne są też na jesień ( do tego skórzana kurtka i jest super !) .
__________________
www.princess-style.pinger.pl - zapraszam !
bakusss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując