Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-02, 08:26   #1959
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Hosenko, super, że tak szybko Wam idzie A jak się czujesz, wszystko dobrze?

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
O widzisz, Africa też mnie bardzo kusi, ale wzięłam jeden na początek jakby jednak nie był taki fajny jak wszędzie piszą Daj znać jak przyjdzie jaki on jest.
Ja z kolei uznałam, że wolę raz zapłacić za przesyłkę, zwłaszcza, że sam produkt kosztuje niewiele. Czekam na przesyłkę z niecierpliwością

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Przepraszam, jeśli nieświadomie naraziłam Was na stresy związane z Gemini
Nie ma za co przepraszać, Ty akurat masz same pozytywne wspomnienia z tą apteką U mnie było trochę gorzej, ale nie wykluczam kategorycznie kolejnego zakupu u nich. Najbardziej mnie zdenerwowała ta niepełnie zaadresowana przesyłka.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
I tak oto wczoraj złożyłam mega zamówienie w Gemini i w związku z tym chyba się przyłączę do odwyku Można?
Ależ oczywiście! Pod warunkiem, że się przyznasz, co tam zamówiłaś

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Snow, jestem ciekawa, jak Ci się spisuje Physiogel? Stosowałaś już?
Jeszcze nie, póki co zużywam kremy Flos Lek. Spodobał mi się z próbki, póki co chyba zostawię go na gorsze warunki pogodowe, bo wtedy moja skóra najmocniej się wysusza. Jak tylko dłużej przetestuję, to dam znać.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Oprócz zamówienia w Gemini nic ostatnio kosmetycznego mi nie wpadło.... A przepraszam , kupiłam krem na dzień Ziaji z tej nowej serii z wit. C, krem nawilżający Ziaja Med i szampon z odżywką masło kakaowe
Czekam na opinię co do kremu z wit. C - nie przepadam za Ziają, ale kto wie, może to jakaś perełka.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora