Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - POMOCY! nie umiem dobrać koloru podkładu:((
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-05, 20:12   #20
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: POMOCY! nie umiem dobrać koloru podkładu:((

przepraszam, ale znowu wrócę do tematu. Wiem, nudna już jestem otóż byłam w wielkiej i pięknej perfumerii z całym mnóstwem podkładów. Wypróbowałam chyba wszystkie testery, które tam były. I tak:

- Lasting Performance: jasne kolory wciąż różowiutkie, sprawdziłam więc ciemne, ale niestety za ciemne są... (105 i 106) chociaż odcień ładny...
- Ideal Balance: cztery odcienie dzielą się na jasne różowe i ciemne złote
- True Match: C1 czyli złocista(!) kość słoniowa to oszustwo, bo na opakowaniu jest maleńkimi literkami "ivory rose" a rose i złocistość to dwie różne rzeczy...
natomiast w3 beige dore za wyraźnie za ciemny....
- Seamless 1 Porcelain i 2 Ivory różowiutkie jak świnki...
- Colour Adapt za ciemne....

ratunku ja chyba oszaleje;( Czy naprawdę większość naszego społeczeństwa ma takie chłodne buśki? I tylko jedna ja, żólta jak Chińczyk samotna? Chyba pozostane do końca życia wierna Rimmelowi Stay Matt, bo chociaż jest beznadziejny i wyglądam po nałożeniu go jak chora, to jednak jest ten wspaniały kolor 001 Ivory idealnie jasny i taki śniady prawie...



Czy nie znacie JAKIEGOKOLWIEK podkładu (no bez przesady dobrze kryjącego o kolorze bardzo jasnym ciepłym?
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując