Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-03, 13:21   #320
Ewunia_1984
Zadomowienie
 
Avatar Ewunia_1984
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
Ewunia-a możesz napisać ile teraz dajesz i czego na śniadanie żeby to miało prawie 300 kcal???chętnie się dowiem

niestety kalorii nie umeim liczyć...nie liczę od ponad 4 lat już i mi się zapomiało....na south beach kalorii się nie liczyło po proastu

DaGaDa-ja też poprosze o przepis na muffinki-uwielbiam je piec
np. dzisiaj zrobiłam paste z łososia

180g wedzonego łososia, trochę twarogu chudego, 3 łyzeczki kukurydzy, 2 ogorki kiszone, 1ugotowane jajko. Tej pasty wyszło mi na 3 dni.
Na talerz nałożyłam sobie porcje, 2 liscie sałaty lodowej, papryke czerwoną, 1 kromke chleba razowego i wyszło mi 206kalorii. Nie napisze dokładnie proporcji bo juz wyrzuciłam tą kartkę.

A na 1 śniadanie
1łyżeczka siemia lnianego, 1łyzeczka otreb pszennych, 2 łyz otreb żytnich i 2 owsianych. 105g jogurtu naturalnego, 3 śliwki suszone, 8rodzynek, 2 orzechy włoskie, garsc borówki amerykańskiej i wyszło mi 280kalorii. Otreby namoczyłam wczesniej w wodzie.



Cytat:
Napisane przez suzana Pokaż wiadomość
Dagada bardzo chętnie wypróbuję Twój przepis na muffinki. Ostatecznie mam taki sprawdzony, ale jest oklepany i cała moja rodzina zna go na pamięć

Ewa a jak robisz ten krem z cukinii?
Wywar robie z 2małych skrzydełek z kurczaka. Pół cebuli podsmażam na oliwie z ziemniakiem, potem dodaje 4 cukienie ze skórką potem dolewam bulion i miksuje. Kazdy doprawia jak chce, ale powiem szczerze, że słabo mi smakuje.Jest ok, ale krem z dyni w porównaniu z tym wymiata!!! Ten krem jest bardzo delikatny. Mam zamiar zjesc ten kremik z kawałkami kurczaka tzn. ze skrzydełkiem z buliony, oczywiscie bez skórki. Taka zupka z kurczakiem bedzie miec ok.230kalorii. Jak naleje na talerz to napiszę.

Mała dalej ostro spi...

Edytowane przez Ewunia_1984
Czas edycji: 2012-09-03 o 13:23
Ewunia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując