Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wakacyjne Mamy 2012
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-03, 14:22   #3752
red_scorpio
Rozeznanie
 
Avatar red_scorpio
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 763
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Hejka,
U nas porażka. Dopóki Maciek je Hippa jest ok. W nocy o 12 i o 3 podałam pierś. No i zaczął się koszmar. Od 4.30 do 10 jeden wielki ryk. Prężenie się, brak kupy i wiatrów. Już nie mam siły. W końcu zrobiłam herbatę z kopru i trochę pomogła. Teraz zabrała go moja mama i tam zostanie na noc. Ja już nie kontaktuje. Jestem wyczerpana psychicznie. W nocy płakaliśmy oboje. Do tego jadę do gina, bo coś jest nie tak. Krocze boli bardziej niż po porodzie. Jak nie urok... to przemarsz wojsk.

Cytat:
Napisane przez lipus89 Pokaż wiadomość
hej Kochane przepraszam ale nadrobić nie mam kiedy
u nas wszystko ok, Mały rośnie jak na drożdzach, jutro przychodzi położna więc dowiem się ile waży dokładnie

a my z Tż mamy dzisiaj pierwszą rocznicę ślubu - wpołdo 6 jak dawał małemu jeść złożyłam mu życzenia - na co on " chyba Ci się coś pomyliło, imieniny mam dopiero za dwa tygodnie " :P
Najlepsze życzenia!!

Cytat:
Napisane przez ajka89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bierzecie jakieś witaminy?
Femibion Natal II - taki jak w ciązy

Cytat:
Napisane przez OlejmyJutro Pokaż wiadomość
Witam. Chciałabym się przyłączyć.
Od tygodnia jestem mamą.
Urodziłam 27 sierpnia o 8.30. Cały poród trwał 12 godzin 30 minut.
Siłami natury urodziłam śliczną córeczkę o wadze 3620 g i wzrost 54cm.
Nazwaliśmy ją Elena.

Tak na marginesie chciałabym się zapytać, czy was też bolały piersi po porodzie. Mi mała strasznie poraniła brodawki i teraz karmie przez nakładki, po za tym jedną pierś mam twardą i bolącą. Odciągnęłam mleka tyle ile się dało i jest bardziej miękka, ale jednak nadal boli. Czy ten nawał mleczny po porodzie utrzymuje się długo? W nocy mimo wkładek laktacyjnych mam całą pościel koszule mokrą.
WItaj,\
Mi nawał utrzymywał się około 3-4 dni. Pomagały liście z kapusty z lodówki, rozbite, Przystawianie jak najczęściej Małego, mniej pij. I też miałam problem większy z jedną piersią (mocniejsza laktacja) . Zresztą do teraz jest widocznie większa
__________________
Maciej - 14.08.2012


Edytowane przez red_scorpio
Czas edycji: 2012-09-03 o 14:24
red_scorpio jest offline Zgłoś do moderatora