Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-05-06, 15:08   #4
anucha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 36
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Witam.
Osobiscie nie polecam tradycyjnego oczyszczania u kosmetyczki. Po takim oczyszczaniu zwykle wkrotce wszystko wraca do stanu przed czyszczeniem a na dodatek pory staja sie coraz bardziej rozszerzone i widoczne. Nie mówiac juz o tym, ze bezposrednio po zabiegu najlepiej wracac do domu kanalami . Denerwowalo mnie takze to , iz bardzo czesto kosmetyczki (nie generalizuje) zajmowaly sie zanieczyszczeniami, ktorych nie bylo widac golym okiem, natomiast te widoczne i najbardziej przeszkadzajace zostawialy .
Mialam juz 5 zabiegow mikrodermabrazji, imusze powiedziec, ze jestem bardzo zadowolona. Cera jest rozswietlona juz po pierwszym zabiegu. Jednakze mikrodermabrazja nie oczysci skory tak spektakularnie jak kosmetyczka to pewne (przynajmniej jeden zabieg), ale..
skora nie bedzie tak szybko sie zanieczyszczac jak po kosmetyczce
cera bedzie wygladzona, rozjasniona
zaraz po zabiegu mozna normalnie funkcjonowac(imprezka-nie ma sprawy)
pory beda delikatnie zwezone i oczyszczone
zaczerienienia powoli bledna
Mam cere ogolnie mowiac problematyczna bo z tradzikiem walcze juz 13 lat z lepszym lub gorszym skutkiem ale nigdy nie bylam tak zadowolona jak teraz po zabiegach mikrodermabrazji. I nie ma porównania z zabiegami u kosmetyczki. No i dzis (wczoraj bylam na zabiegu) spokojnie znowu nie nakladam podkladu, bo nie musze ,a i tak klienci mowia mi ze jestem taka rozpromieniona.
Polecam bo z kazdym zabiegiem skóra jest w coraz lepszej kondycji.
anucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując