Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Laminowanie włosów żelatyną
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-08, 18:55   #519
kateqt
Przyczajenie
 
Avatar kateqt
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 7
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną

1. sposób laminowania - metoda 3 - na mieszankę użyłam 2 łyżeczek czubatych żelatyny rozpuszczona w 1/4 szklanki wody, 1 łyżeczka octu ziołowego (mazidło), 1 łyżeczka oliwy z oliwek, trzymałam to coś chyba z 2 godziny, bo zaczęłam układać ubrania w szafie i jakoś tak wsiąkłam w to zajęcie
2. porowatość- średnia do dużej
3. faktura - proste
4.objętość po laminowaniu - większa
5. sposób suszenia po laminowaniu - tuż po nałożeniu mieszanki wysuszone suszarką (włosy są tak sztywne, że można ułożyć fryzurę na Edwarda ze Zmierzchu po umyciu wyschły same
6. puch - niestety krótkie włoski na czubku głowy sterczą, ale reszta super, nawet końcówki super
7. włosy farbowane/niefarbowane - farbowane
8. pogoda za oknem w dniu zabiegu - chłodno i wilgotno
9. kosmetyki użyte po spłukaniu odżywki - najpierw umyłam włosy szamponem seboradin, potem nałożyłam maskę z algami i po kilku minutach spłukałam.

efekt super - włosy są lekkie, sypkie, błyszczące i bardzo miękkie. ładnie się układają, brak efektu przyklapu, którego bardzo się obawiałam. Ciekawe jak długo ten efekt się utrzyma, a myję niestety włosy codziennie.
minusem niestety jest to, że włosy się poplątały i miałam problem z ich rozczesaniem. Sporo ich zostało na szczotce ;( Ale efekt ogólny jest bardzo fajny i z pewnością powtórzę jeszcze laminowanie.
__________________
zawsze miej przed sobą cel, do którego dążysz...
kateqt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując