Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Arcydzieła malarstwa - jakie perfumy się Wam z nimi kojarzą?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-07, 22:01   #25
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Arcydzieła malarstwa - jakie perfumy się Wam z nimi kojarzą?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Zapraszam do zabawy! Przy okazji pooglądamy sobie dziełą malarstwa polskiego i światowego.

Chodzi o to: jakie perfumy przyszły Wam na myśl od razu, gdy spojrzałyście na załączony poniżej obraz? Podawajcie swoje typy i przy okazji wrzucajcie nowe obrazy.

A jeśli przy okazji któraś z wizażanek zechce opisać wrażenia, jakie odczuwa, patrząc na dany obraz, tym lepiej - niech będzie plastycznie i opisowo!

No to zaczynam obrazem Franciszka Lampiego "Klasztor Kapucynów". Jakie skojarzenia?
Alien.

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Dama pachnie Youth Dew klasykiem, jest mocno retro.

Kolejna fotka to bajkowo-mroczny Duda Gracz
Dune Diora.

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Obraz Dudy-Gracza kojarzy mi się z czymś wilgotnym, nieco bagnistym. Dlatego typuję Obsession.

A oto kolejny obraz - tym razem Beksiński:
Obsession, podobnie.

Cytat:
Napisane przez ania*aneczka Pokaż wiadomość
Z Koszami kojarzy mi sie Eau des Merveilles..Nigdy nie wachalam,ale po waszych opisach kojarza mi sie z morska woda (widac w tle), z wiatrem i polami..

Ja załączam jeden z moich ulubionych obrazow. Olga Boznańska,"Imieniny babuni".

(swietny watek-laczy 2 rzeczy,ktore kocham .. )
Innocent.

Cytat:
Napisane przez ania*aneczka Pokaż wiadomość
no to ja wrzuce Vermeera-mam akurat na komputerze ( a jakze,jeszcze jedno z ulubionych dziel...zreszta uwielbiam Vermeera..)

Szczerze mowiac..tylko czekalam,az sie pojawi...
A zeby jej nie bylo smutno..dorzucam druga slynna kobitke..ciekawe, czym moglaby pachniec Mona Lisa..



yy..o tym to wole nie myslec..
Mona Lisa musi pachniec Shalimarem.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując