Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Studia UK - 2013/2014
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-10, 16:57   #91
suzie_
Raczkowanie
 
Avatar suzie_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 39
Dot.: Studia UK - 2013/2014

Cytat:
Napisane przez WhyMustICry Pokaż wiadomość
To na artystyczne kierunki również wymagają 3 rozszerzeń? Ugh, myślałam, że dla nich największą rolę odgrywa interview/portfolio...
Na szczęście, jeśli załatwia się rekrutację przez polskie Episteme, to wystarczy jedynie rozszerzona maturka z angielskiego, czyli da się ominąć ten nieszczęsny certyfikat IELTS/TOEFL, który za darmo wiadomo, że nie jest (zawsze jakieś pocieszenie, że może nie będzie tak trudno )
Aktualnie rozważam koreański/japoński albo course łączący oba języki. Ten uniwerek nie jest chyba zbyt oblegany przez Polaków, bo szczerze mówiąc to nie spotkałam się z kimkolwiek, kto by się tam wybierał Chyba nie pozostaje mi nic innego jak wysłać do nich maila.
Episteme chyba tylko na Middlesex załatwia, że nie trzeba certyfikatu (chociaż wydaje mi sie że Mdx ogólnie nie wymaga egzaminu, nie ufam tym wszystkim organizacjom pomagającym w rekrutacji - był przypadek gdzie zapomnieli wysłać kogoś aplikacji, wole to wszystko sama robić). Można znaleźć niezłe uni, które nie wymagają żadnego certyfikatu.

Japoński z koreańskmi z tego co pamiętam jest jeszcze tu:
http://www.sheffield.ac.uk/prospectu...?id=5058312013

Łączony jap/kor ciężko ci będzie znaleźć. Chyba tylko na dwóch uni są. Ale wybór ciekawy
Nie wiem czy szukałaś na UCAS, ale tam można znaleźć wiele ciekawych wariacji np. japoński/filozofia albo japoński/biznes
klik
suzie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując