Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-11, 16:36   #4919
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość

Mój facet mówi, że nie widzi takiego zjawiska na męskich forach, choć ostatnio trafił na forum Hayabusy i podobno zagłębie dresów, ale ogólnie jego zdaniem będzie coraz gorzej, bo takie ludzkie zezwierzecenie postępuje w miarę pogarszających się warunków zycia, a społeczeństwo wciąż biednieje. Wraz ze stabilizacja finansową przychodzi pewne wyluzowanie i spokój, a wraz z jej utratą, ludzie są coraz mniej ludzcy. I on nie jest pierwszą osobą, która to powiedziała. Ekspedientka w sklepie, która mnie jakoś zagadała powiedziała to samo innymi słowami, że aż boi się, do czego to wszy
E tam, to prostactwo i tyle. sytuacja ekonomiczna moim zdaniem niczego nie tlumaczy. Bo to, ze sie komus pogorszyly warunki zycia to i kultury mu odjelo
Cytat:
Wlasciwie to rekawiczki do peelingu, takie z body shopu. Dziewczyny tym szoruja tylek, a ja mam dziwna skore i moge jezdzic codziennie po twarzy.
haha, sprobuje chociaz ja nie mam cierpliwosci

Bylo tu kiedys o tatuazu w stylu 'plakatu'. Pamiętacie czy chodzilo o ondrasha? Mimo ze ja wole raczej oldskulowe tatuaze to strasznie mi sie podobaja niektore wzory, jak malowane akwarelami.. jakbym wymyslila kiedys cos fajnego to chetnie bym sie dala temu panu dziarnac
__________________
It always seems impossible... until it's done

Edytowane przez cotka
Czas edycji: 2012-09-11 o 16:48
cotka jest offline Zgłoś do moderatora