Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dodatki z najnowszych gazet - Część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-13, 12:50   #4191
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Dodatki z najnowszych gazet - Część III

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Może rzecz w tym, że te próbki mają zachęcać do kupna gazety (mnie akurat nie zachęcają, chyba że zaczną dawać takie mniaturki jak w Anglii np )
A jak ktoś i tak kupił prenumeratę to po co się starać

Chociaż właściciele gazet się tłumaczą, że rozdział próbek nie zależy od nich.

a w tej prenumeracie jest chociaż taniej?
Tak, jest taniej i zawsze jest jakiś prezent do prenumeraty więc tak czy tak ją przedłużę ale nie zmienia to faktu, że takie traktowanie stałych klientów jest moim zdaniem nie w porządku.

Może ja dziwna jestem ale jakoś wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach nie wystarczy tylko zdobyć klienta ale też warto się postarać, żeby go zatrzymać A TS moim zdaniem średnio się w tej kwestii stara.

Jak już jesteśmy przy prenumeratach to z TS jeszcze nie jest najgorzej ale prenumerata Pani to jakaś udręka. Niby to samo wydawnictwo a ciągle coś nie tak. Mam prenumeratę jakoś z 6-8 miesięcy, nie pamiętam dokładnie. W tym czasie dwa razy przesyłka nie dotarła, a pozostałe docierają tak mniej więcej tydzień po pojawieniu się gazety w kiosku. Oczywiście bez jakichkolwiek próbek

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
W bogatszych rejonach Polski chętniej dają próbki w TS. Tak słyszałam.
Przez 18 lat mieszkałam w malutkim miasteczku i tam zawsze TS był "wypasiony" - znaczy było najwięcej próbek więc nie wiem na jakiej zasadzie są one rozdzielane.
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora