Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-09, 09:06   #204
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Dziewczyny-chyba uczulil mnie krem Weledy-po zastosowaniu mam bolace gule-a tak dobrze nawilzal-i takie ma dobre opinie na Wizazu-zastanawiam sie co moglo byc sprawca-wklejam sklad:

Water, Jojoba Oil (buxux chinensis), Alcohol, Glycerin, Shea Butter (butyrospermum parkii), Cocoa Butter (theobroma cacao), Magnesium Aluminum Silicate, Lysolecithin, Beeswax (cera flava), Hydrolyzed Beeswax, Orris Root Extract (iris germanica), Witch Hazel Distillate (hamamelis virginiana), Xanthan Gum, Fragrance (natural essential oils)

moze to ten alkohol na drugim miejscu albo witch hazel,lub fragrance?Ahh ta moja wrazliwa cera
Uczulił, albo zapchał Elfie. U mnie gule są oznaką zapchania. Sprawcą może być i alkohol, ale tez i olejek jojoba, masło shea, masło kokosowe, wosk pszczeli...musisz sprawdzić, czy te skłądniki sa obecne w innych Twoich preparatch i jak na nie reaguje Twoja skóra. Krem Welledy jest bardzo treściwy, więc moze chodzi i tą konkretna kombinację skłądników.

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Teraz szukam kremu na dzien mam na oku taki:Co sadzicie o skladzie?

Anne Marie Borlind ZZ Sensitive Day Cream
Aqua (water), Coco Caprylate/Caprate, Squalane, Glycerin, Sorbitol, Triticum Vulgare Germ Oil (wheat), Polyglyceryl-3 Oleate, Tribehenin, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, Zinc Oxide, Tocopheryl Acetate, Magnesium Sulfate, Alcohol, Cera Alba (beeswax), Panthenol, Allantoin, Brassica Campestris Sterol (rapeseed), Lactic Acid, Hypericum Perforatum Extract, Althea Officinalis Root Extract, Chamomilla Recutita Extract (matricaria), Salvia Officinalis Leaf Extract (sage), Achillea Millefolium Extract, Melissa Officinalis Leaf Extract (balm mint), Equisetum Arvense Extract, Ononis Spinosa Root Extract, Thymus Serpillum Extract, Triticum Vulgare Germ Extract (wheat), Bisabolol, Rosa Centifolia Flower Extract, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Ascorbyl Palmitate, Lecithin

Dzieki za odpowiedz
Wow, jeszcze nie widziałam takiego kremu - same konkretne składniki. Powinnas być Elfie zadowolona, krem ma duuużo łagodzących skłądników, w tym skwalen, wyciągi ze zbóż, z szałwii, tymianku. . Jest tu i alkohol, al eprzy takiej ilości esktraktow roslinnych alkohol pełni rolę naturalnego konserwantu, niepwoinien "przypiekać". Fajny.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora